top of page

Bazen işler planlandığı gibi gitmeyebilir
Değişim koşulları:
Elzem Magic Stone'dan yapmış olduğunuz alışverişlerinizde eğer ki değişim istiyorsanız tek yapmanız gereken bunu bizlere iletmek ve anlaşmalı kargo kodumuz ile ürünü bizlere göndermek. Bu doğrultuda kargo ücreti alıcı tarafından karşılanır. 14 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz.
İade koşulları:
Elzem Magic Stone'dan yapmış olduğunuz alışverişlerinizde eğer ki ürün yanlış gelmiş veya hasarlı, kusurlu, ayıplı olarak gelmişse ürün aynı şekilde kullanılmadan fotoğrafı çekilir ve kutusuna koyulur ve bizden temin edilen anlaşmalı iade kargo numarasıyla kargolanır. Bu doğrultuda kargonuz teslim alındıktan ve kontrol edildikten 5 iş günü içerisinde ücret sizlere gidiş dönüş kargo ücreti kesilerek iade edilir. 14 gün içerisinde iade yapabilirsiniz.
Özel tasarım iade politikası*
*Elzem Magic Stone'dan yapmış olduğunuz alışverişlerinizde özel olarak hazırlanmış (enerji yükleme, kodlama, reiki yöntemi) ürünlerinizde iade politikalarına ek olarak ödediğiniz ücrete dahil olan 50 Türk Lirası işlem ücretiniz toplam tutardan kesilerek iade edilir.

bottom of page